اخبار
پیام دکتر ططری به مناسبت آغاز سال تحصیلی رئیس دانشگاه پیام نور لرستان به مناسبت گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد.
رئیس دانشگاه پیام نور لرستان به مناسبت گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید پیامی صادر کرد.

به گزارش  روابط عمومی پیام نور، دکتر ططری ضمن گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید به دانشجویان جدید الورود دانشگاه، اظهار کرد: اغاز بهار علم و دانش یادآور خاطرات مهر و مهربانی میان دانشجویان و اساتید است و با شروع رسمی کلاس‌ها، گویی روحی تازه در کالبد دانشگاه می‌دمد.

وی افزود: آغاز سال تحصیلی، نویددهنده فصلی نو در بالندگی و شکوفایی علمی است و پشتوانه تمامی این شکفتگی‌ها، بی‌شک همت عالی تمامی اعضای خانواده بزرگ دانشگاه است؛ خانواده‌ای که با همدلی و همگرایی و احترام به خرد جمعی و هم‌افزایی اندیشه‌ها تاکنون به‌خوبی توانسته است بستر مناسب برای پرورش بذر امید و نشاط را در دل جوانان این مرزوبوم ایجاد کند.

ططری اضافه کرد: اکنون‌ در آستانه آغازی نو هستیم، ضمن گرامیداشت این نوروز تحصیلی، باور دارم که امسال نیز به یاری شما اساتید باتدبیر، کارشناسان نیک‌اندیش و دانشجویان پرتلاش، می‌توان با عشق و ایثار چراغ دانش را در این برهه حساس زمانی همچنان فروزان نگه داشت و با صبوری و پشتکاری که در کارکنان و دانشجویان گرامی سراغ دارم، به‌ یقین می‌توان تهدیدهای احتمالی را به فرصت شکوفایی تبدیل کرد و سرافراز و استوار به‌ پیش رفت. باشد که در سایه الطاف الهی، سالی سرشار از سلامتی و تدبیر را آغاز نماییم.